Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

877 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1959 m²

Černouček 129, Černouček

12 490 000 Kč

96 077 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 516 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Horní Lhota, okres Zlín

10 550 000 Kč

148 592 Kč/m2

Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 1427 m²

Chebská 273/93, Karlovy Vary - Dvory

9 990 000 Kč

43 816 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²

Prostřední 190, Lety

15 750 000 Kč

150 000 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Dubnice, okres Česká Lípa

8 550 000 Kč

142 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Pod Viničkou, Lety

21 950 000 Kč

134 663 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 479 m²

Přistoupim, okres Kolín

10 600 000 Kč

72 109 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Jubilejní, Brno

11 500 000 Kč

83 942 Kč/m2

Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Pivovarská 166, Hostomice

12 990 000 Kč

39 604 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

Na Veselí 290, Jesenice

15 800 000 Kč

105 333 Kč/m2

1...434445...88

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 516 domů