Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

868 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 178 m²Prodej domu 178 m²
Prodej domu 178 m²
Prodej domu 178 m²

Prodej domu 178 m²

Hlinická 1450/8, Tábor

11 490 000 Kč

10 990 000 Kč

61 742 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 501 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²

Na stráni 63, Horšovský Týn - Velké Předměstí

10 790 000 Kč

9 990 000 Kč

29 211 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²

Hrudkov 2, Vyšší Brod

8 850 000 Kč

17 700 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Vladislavova 1130, Chýně

20 990 000 Kč

72 379 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²

Řičákova 1445, Přeštice

12 990 000 Kč

12 690 000 Kč

78 820 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Okružní, Minice, Kralupy nad Vltavou

16 490 000 Kč

15 990 000 Kč

109 521 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 551 m²

Petra Fastra 1107/8, Říčany

18 900 000 Kč

121 154 Kč/m2

Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²

Prodej domu 293 m², pozemek 1605 m²

Albrechtice v Jizerských horách 381, Albrechtice v Jizerských horách

35 000 000 Kč

119 454 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej domu 154 m², pozemek 550 m²Prodej domu 154 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 550 m²

Jabloňov 126, Jabloňov

8 599 000 Kč

8 399 000 Kč

54 539 Kč/m2

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

Donovalská 471/6, Praha 11 - Chodov

14 495 000 Kč

120 792 Kč/m2

1...717273...87

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 501 domů