Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

865 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²

Černá u Bohdanče 208, Černá u Bohdanče

25 000 000 Kč

96 899 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 488 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²

Hnojice 100, Hnojice

10 490 000 Kč

9 500 000 Kč

56 548 Kč/m2

Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²

Rybníky 134, Rybníky

8 680 000 Kč

79 633 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 1105 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1105 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1105 m²

Stupno 301, Břasy

12 300 000 Kč

10 799 000 Kč

51 424 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²

Vrbice, Vetlá

10 200 000 Kč

8 500 000 Kč

48 571 Kč/m2

Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²

Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²

Jevišovice 300, Jevišovice

13 900 000 Kč

33 095 Kč/m2

Prodej domu 260 m²Prodej domu 260 m²
Prodej domu 260 m²
Prodej domu 260 m²

Prodej domu 260 m²

Záhumní 869/51, Břeclav - Poštorná

8 990 000 Kč

8 790 000 Kč

33 808 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²

V Zahradách 183, Průhonice

22 900 000 Kč

124 457 Kč/m2

Prodej vily 320 m², pozemek 3345 m²Prodej vily 320 m², pozemek 3345 m²
Prodej vily 320 m², pozemek 3345 m²
Prodej vily 320 m², pozemek 3345 m²

Prodej vily 320 m², pozemek 3345 m²

Lipová, Česká Kamenice, Česká Kamenice

14 780 000 Kč

12 990 000 Kč

40 594 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 740 m²Prodej domu 120 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 740 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 740 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 740 m²

Malé Březno 86, Malé Březno

12 990 000 Kč

108 250 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
1...787980...87

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 488 domů