Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

866 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 877 m²Prodej domu 200 m², pozemek 877 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 877 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 877 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 877 m²

Ke Křížku, Hradec Králové

13 998 000 Kč

12 100 000 Kč

60 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 464 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 573 m², pozemek 573 m²Prodej domu 573 m², pozemek 573 m²
Prodej domu 573 m², pozemek 573 m²
Prodej domu 573 m², pozemek 573 m²

Prodej domu 573 m², pozemek 573 m²

Pražská 1083/16, Ústí nad Labem-centrum

12 500 000 Kč

21 815 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 80 m², pozemek 322 m²Prodej domu 80 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 322 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 322 m²

Žákova 535, Opatovice nad Labem

10 490 000 Kč

9 990 000 Kč

124 875 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²

Hlavní, Pyšely

9 000 000 Kč

8 399 000 Kč

48 831 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 235 m²Prodej domu 235 m²
Prodej domu 235 m²
Prodej domu 235 m²

Prodej domu 235 m²

Na Posmykově, Stará Ves nad Ondřejnicí

16 500 000 Kč

70 213 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Rybníky 134, Rybníky

9 490 000 Kč

86 273 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²

Libušina 225/8, Liberec XIII-Nové Pavlovice

18 848 000 Kč

75 392 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Dukelská, Podbořany

16 640 000 Kč

36 978 Kč/m2

Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²

Riegrova, Tišnov

15 999 000 Kč

14 490 000 Kč

93 484 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 399 m²Prodej domu 399 m²
Prodej domu 399 m²
Prodej domu 399 m²

Prodej domu 399 m²

Dokoupilova 107/3, Ostrava - Stará Bělá

19 990 000 Kč

17 600 000 Kč

44 110 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
1...808182...87

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 464 domů