Kontakt

Domy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

865 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 489 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Mikoláše Alše 647, Pečky

8 970 000 Kč

8 480 000 Kč

90 213 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²

1. máje, Želešice

12 800 000 Kč

67 368 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Pivovarská 166, Hostomice

12 990 000 Kč

39 604 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 147 m²

Klicperova, Teplice

8 799 990 Kč

8 499 990 Kč

47 222 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1070 m²

Tuhaň, okres Mělník

15 490 000 Kč

96 813 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²

Bohutín 148, Bohutín

8 900 000 Kč

17 800 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²
Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²
Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²

Prodej domu 347 m², pozemek 602 m²

V cizině 716, Rožmitál pod Třemšínem

12 000 000 Kč

34 582 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²

Dříteč, okres Pardubice

15 499 000 Kč

110 707 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
1...8910...87

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 489 domů