Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

714 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 557 m²

Citonice, okres Znojmo

10 710 000 Kč

9 710 000 Kč

48 550 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 767 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Dětřichova 495/5, Liberec XV-Starý Harcov

12 500 000 Kč

69 444 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²

nábřeží Hynka Šlosara 608/18, Hořovice

34 980 000 Kč

279 840 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²

Chabeřice, okres Kutná Hora

9 890 000 Kč

61 813 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

K Letišti, Karlovy Vary

14 000 000 Kč

56 000 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Nová, Lhota

12 970 000 Kč

55 427 Kč/m2

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 825 m², pozemek 1250 m²

Čáslavská 18, Vrdy

13 490 000 Kč

12 900 000 Kč

15 636 Kč/m2

Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²

Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²

Okružní 1719, Most

20 950 000 Kč

32 280 Kč/m2

Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 1404 m²

Nová Ves, okres Liberec

10 700 000 Kč

86 992 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²

Husovy sady, Černovice

10 200 000 Kč

25 500 Kč/m2

1...161718...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 767 domů