Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

718 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 471 m²

Vykáň 71, Vykáň

10 490 000 Kč

54 352 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 790 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²

Švermova 135, Horní Planá

9 000 000 Kč

95 745 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Na Stráni, Kamenice - Nová Hospoda

16 400 000 Kč

14 900 000 Kč

119 200 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²

Jana Jáši, Sušice

9 250 000 Kč

77 083 Kč/m2

Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²
Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²
Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²

Prodej domu 950 m², pozemek 24944 m²

Odlochovice 26, Jankov

20 393 000 Kč

21 466 Kč/m2

Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²
Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²
Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²

Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²

Lázeňská, Konstantinovy Lázně

9 500 000 Kč

25 333 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Úholičky, okres Praha-západ

16 459 000 Kč

106 877 Kč/m2

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

10 990 000 Kč

32 611 Kč/m2

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

21 329 000 Kč

10 000 Kč/m2

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Jevišovka 98, Jevišovka

13 690 000 Kč

12 690 000 Kč

41 471 Kč/m2

1...192021...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 790 domů