Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

721 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Na Konečné, Praha

38 700 000 Kč

36 500 000 Kč

73 293 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 794 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 446 m²

Sluneční, Rožnov pod Radhoštěm

14 900 000 Kč

13 500 000 Kč

48 214 Kč/m2

Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²

Železná Ruda, okres Klatovy

12 990 000 Kč

10 499 000 Kč

62 494 Kč/m2

Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²

Štětí, okres Litoměřice

9 900 000 Kč

9 400 000 Kč

34 182 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Ludvíka Svobody, Vrchlabí

16 990 000 Kč

119 648 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Pec pod Sněžkou 133, Pec pod Sněžkou

60 000 000 Kč

50 000 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Pustiměř 16, Pustiměř

11 000 000 Kč

10 400 000 Kč

34 667 Kč/m2

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Ivaň 212, Ivaň

11 900 000 Kč

37 304 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Žeravice 53, Žeravice

9 530 000 Kč

9 330 000 Kč

34 556 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Králův Dvůr, okres Beroun

9 599 000 Kč

9 299 000 Kč

98 926 Kč/m2

1...252627...73

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 794 domů