Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

722 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²
Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²
Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²

Prodej domu 786 m², pozemek 7338 m²

Končiny 1.díl 1, Sloupnice

38 000 000 Kč

48 346 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 774 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 172.2 m²Prodej domu 172.2 m²
Prodej domu 172.2 m²
Prodej domu 172.2 m²

Prodej domu 172.2 m²

Sad přátelství 97, Týnec nad Sázavou

16 500 000 Kč

95 819 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 144 m²Prodej domu 144 m²
Prodej domu 144 m²
Prodej domu 144 m²

Prodej domu 144 m²

131, Zbečno

12 490 000 Kč

86 736 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²

Popovice, Popovice

9 990 000 Kč

124 875 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²

Zruč nad Sázavou, okres Kutná Hora

13 760 000 Kč

76 444 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²

Žampiónová, Praha

18 790 000 Kč

98 895 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²

Prodej domu 298 m², pozemek 730 m²

Ke Spálence, Praha

32 150 000 Kč

28 950 000 Kč

97 148 Kč/m2

Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1679 m²

Na Rafandě, Tuklaty

21 950 000 Kč

19 950 000 Kč

36 273 Kč/m2

1...313233...73

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 774 domů