Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

720 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²

Na Nivách, Jihlava

13 490 000 Kč

76 215 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 786 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Hrachov 87, Svatý Jan

11 290 000 Kč

90 320 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²

Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²

Sokolská 29, Červený Kostelec

16 690 000 Kč

56 385 Kč/m2

Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²

Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²

Lužice, okres Most

17 999 000 Kč

48 384 Kč/m2

Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 657 m²

Západní 89, Čestlice

27 490 000 Kč

96 456 Kč/m2

Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

U Hradiska 123/21, Olomouc - Klášterní Hradisko

26 605 000 Kč

70 384 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 658 m²

Lhotky 35, Lhotky

12 700 000 Kč

105 833 Kč/m2

Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 1010 m²

V Loučkách, Mikulovice

13 890 000 Kč

60 130 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 200 m², pozemek 424 m²Prodej domu 200 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 424 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 424 m²

Třeboradická 755/9, Praha 8 - Kobylisy

12 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodej domu 412 m², pozemek 4277 m²Prodej domu 412 m², pozemek 4277 m²
Prodej domu 412 m², pozemek 4277 m²
Prodej domu 412 m², pozemek 4277 m²

Prodej domu 412 m², pozemek 4277 m²

Janov nad Nisou ev. č. 2002, Janov nad Nisou

9 970 000 Kč

24 199 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...424344...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 786 domů