Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

721 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 104 m², pozemek 278 m²Prodej domu 104 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 278 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 278 m²

Jenštejn, okres Praha-východ

13 900 000 Kč

133 654 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 792 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 400 m²Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²

Prodej domu 400 m²

Husovy sady 465, Černovice

10 200 000 Kč

25 500 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 812 m²

Na návsi 261, Třebestovice

10 299 000 Kč

57 217 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²

Měřín, okres Žďár nad Sázavou

10 095 000 Kč

77 654 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²

Jivno ev. č. 237, Jivno

9 490 000 Kč

79 748 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 355 m²

Na příkopech, Bystré

9 900 000 Kč

34 138 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²

Prodej domu 341 m², pozemek 1294 m²

Nový Svět 637, Harrachov

24 500 000 Kč

71 848 Kč/m2

Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 875 m²

Čelákovice, okres Praha-východ

15 450 000 Kč

14 990 000 Kč

83 743 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

U zastávky, Roztoky

26 899 000 Kč

166 043 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 804 m²

Kozmice, okres Benešov

11 490 000 Kč

10 990 000 Kč

77 394 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
1...464748...73

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 792 domů