Kontakt

Domy na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

715 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Kralupy nad Vltavou, okres Mělník

13 990 000 Kč

37 811 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 771 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 260 m²

Družstevní 652, Sezemice

9 900 000 Kč

71 223 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej domu 102 m², pozemek 200 m²Prodej domu 102 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 200 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 200 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 200 m²

Na Výsluní, Králův Dvůr - Levín

9 999 000 Kč

9 690 000 Kč

95 000 Kč/m2

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Klášterní, Hejnice

9 750 000 Kč

14 130 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Vlasatice 131, Vlasatice

10 508 550 Kč

10 208 550 Kč

75 619 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Högrova 2884/9, Brno - Královo Pole

16 640 000 Kč

79 238 Kč/m2

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Ivančická, Dolní Kounice

14 990 000 Kč

85 170 Kč/m2

Prodej domu 125 m²Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²

Prodej domu 125 m²

Loket u Dolních Kralovic

9 790 000 Kč

78 320 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²

Prodej domu 360 m², pozemek 2756 m²

Horní Stropnice, okres České Budějovice

13 290 000 Kč

10 990 000 Kč

30 528 Kč/m2

Prodej domu 250 m²Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²

Prodej domu 250 m²

Dolejší 85, Kosoř

16 500 000 Kč

66 000 Kč/m2

1...525354...72

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 771 domů