Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

69 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²

Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²

Čejetice 125, Čejetice

4 190 000 Kč

87 292 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Svoboda
Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Realitní makléř: Jakub Svoboda

Jakub Svoboda

Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 229 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²

Záhoří 18, Chroboly

3 990 000 Kč

3 490 000 Kč

22 516 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Mistra Martina, Volyně

1 980 000 Kč

1 880 000 Kč

16 348 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Dačice, okres Jindřichův Hradec

2 950 000 Kč

52 679 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Staré Město pod Landštejnem, okres Jindřichův Hradec

4 750 000 Kč

3 949 000 Kč

19 944 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1231 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1231 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1231 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1231 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1231 m²

Kaplická 141, Vyšší Brod

5 500 000 Kč

4 999 000 Kč

27 772 Kč/m2

Prodej domu 63 m², pozemek 1547 m²Prodej domu 63 m², pozemek 1547 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 1547 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 1547 m²

Prodej domu 63 m², pozemek 1547 m²

Hůrky 22, Nová Bystřice

5 990 000 Kč

3 850 000 Kč

61 111 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²

Kuří 42, Benešov nad Černou

3 350 000 Kč

2 999 000 Kč

11 107 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²

Mysletínská 178, Ledenice

2 890 000 Kč

2 199 000 Kč

19 634 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²

Mostecká, Týn nad Vltavou

4 500 000 Kč

28 125 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 229 domů