Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

69 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Budislav 69, Budislav

4 250 000 Kč

36 638 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 229 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²

Na Dražkách 125, Strunkovice nad Blanicí

3 050 000 Kč

29 327 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Malé náměstí 73, Jistebnice

3 620 000 Kč

20 337 Kč/m2

Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²

Nový Vojířov 10, Nová Bystřice

4 750 000 Kč

3 990 000 Kč

38 738 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²

Třebelice 23, Malšice

4 845 000 Kč

35 625 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 562 m²

V Hliníku 185, Dolní Bukovsko

3 990 000 Kč

3 690 000 Kč

49 200 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Strašice 41, Strašice

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²

Prodej domu 54 m², pozemek 1768 m²

Horní Skrýchov, okres Jindřichův Hradec

5 775 000 Kč

4 990 000 Kč

92 407 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²

Tyršova 11, Studená

2 990 000 Kč

7 475 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 231 m², pozemek 381 m²

Údolská 149, Nové Hrady

3 650 000 Kč

15 801 Kč/m2

1...4567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 229 domů