Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

25 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Čechova 552, Milevsko

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 82 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Ratiboř 39, Ratiboř

2 700 000 Kč

31 395 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Bohunice 19, Bohunice

1 900 000 Kč

1 450 000 Kč

19 863 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²

Nosetín 9, Chyšky

3 000 000 Kč

2 750 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²

Bežerovice 13, Sudoměřice u Bechyně

2 999 000 Kč

22 051 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²

Velká Lhota 38, Volfířov

2 390 000 Kč

11 381 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 431 m²

Tyršova 11, Studená

2 990 000 Kč

7 475 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²

Čechova 116, Nová Včelnice

3 490 000 Kč

2 800 000 Kč

25 926 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Podolí 17, Radomyšl

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Benešov nad Černou, okres Český Krumlov

3 000 000 Kč

21 429 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 82 domů