Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²

Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²

Chlumeček 1, Křemže

5 650 000 Kč

4 036 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 2239 m²

Štiptoň 8, Nové Hrady

8 500 000 Kč

33 597 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Jiráskova 413/4, Soběslav II

7 330 000 Kč

64 298 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²
Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²

Prodej zemědělské usedlosti 253 m², pozemek 2239 m²

Štiptoň 8, Nové Hrady

8 500 000 Kč

33 597 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²

Purkarec 103, Hluboká nad Vltavou

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²

Vodňany - Pražák, okres Strakonice

6 825 000 Kč

40 147 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²

Jivno ev. č. 237, Jivno

9 490 000 Kč

79 748 Kč/m2

Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²

Husovo náměstí 95, Mladá Vožice

5 900 000 Kč

17 879 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 584 m²

Nádražní ulice 574, Nová Včelnice

7 290 000 Kč

6 990 000 Kč

76 813 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²

Šumavská 1091, Vodňany II

9 890 000 Kč

7 990 000 Kč

59 185 Kč/m2

1...678...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 domů