Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²

Na Švajce 205, Srubec

9 500 000 Kč

54 286 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 589 m²Prodej domu 200 m², pozemek 589 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 589 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 589 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 589 m²

Česká Olešná 85, Strmilov

9 500 000 Kč

8 995 000 Kč

44 975 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej zemědělské usedlosti 873 m², pozemek 9035 m²Prodej zemědělské usedlosti 873 m², pozemek 9035 m²
Prodej zemědělské usedlosti 873 m², pozemek 9035 m²
Prodej zemědělské usedlosti 873 m², pozemek 9035 m²

Prodej zemědělské usedlosti 873 m², pozemek 9035 m²

Hodětín 1, Hodětín

9 330 760 Kč

10 688 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²

Myšenec 40, Protivín

6 690 000 Kč

6 490 000 Kč

34 158 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²

Vlkovická 223, Štěpánovice

8 400 000 Kč

7 990 000 Kč

60 530 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 142 m², pozemek 998 m²Prodej domu 142 m², pozemek 998 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 998 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 998 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 998 m²

Zahájí 101, Zahájí

7 790 000 Kč

7 290 000 Kč

51 338 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 173 m²Prodej domu 173 m²
Prodej domu 173 m²
Prodej domu 173 m²

Prodej domu 173 m²

B. Jablonského, Veselí nad Lužnicí

9 490 000 Kč

8 900 000 Kč

51 445 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 812 m²

Uzeničky, okres Strakonice

7 490 000 Kč

81 413 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 638 m²

Olšina 12, Horní Planá

7 950 000 Kč

49 688 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²

Prodej domu 432 m², pozemek 317 m²

Razice 66, Ražice

8 700 000 Kč

20 139 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
1...8910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 domů