Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²

ČSA 59, Hroznětín

3 900 000 Kč

42 391 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 111 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²

Studenec 140, Oloví

1 090 000 Kč

7 786 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²

Svobodova 422/21, Karlovy Vary - Stará Role

3 990 000 Kč

43 370 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²

Teplá, okres Cheb

2 633 000 Kč

17 791 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²

Stráž nad Ohří 55, Stráž nad Ohří

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

24 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²

Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²

Krásné Údolí, okres Karlovy Vary

3 999 000 Kč

17 617 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 2000 m²

Bochov, okres Karlovy Vary

3 250 000 Kč

10 833 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

1 260 000 Kč

1 100 000 Kč

5 584 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²

Citice, okres Sokolov

4 950 000 Kč

23 239 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Dolní Žandov, okres Cheb

2 645 200 Kč

2 445 200 Kč

14 642 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 111 domů