Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

14 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²

Lubenecká 191, Chyše

1 599 000 Kč

11 844 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 38 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²

Brložec 31, Štědrá

5 500 000 Kč

1 999 999 Kč

15 748 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Sedlo 44, Útvina

2 651 250 Kč

25 250 Kč/m2

Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 161 m²

Čechova 76, Žlutice

2 200 000 Kč

24 719 Kč/m2

Prodej domu 250 m²Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²

Prodej domu 250 m²

24, Stanovice

1 950 000 Kč

7 800 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 533 m²

Nádražní čtvrť, Vojtanov

2 571 000 Kč

36 729 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Žižkova 800, Jáchymov

1 195 000 Kč

13 278 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1624 m²

Studenec 140, Oloví

1 090 000 Kč

7 786 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²

Teplá, okres Cheb

2 633 000 Kč

17 791 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 621 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

1 260 000 Kč

1 100 000 Kč

5 584 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 38 domů