Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

41 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1088 m²Prodej stavebního pozemku 1088 m²
Prodej stavebního pozemku 1088 m²
Prodej stavebního pozemku 1088 m²

Prodej stavebního pozemku 1088 m²

Kolová, okres Karlovy Vary

2 720 000 Kč

2 490 000 Kč

2 289 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 111 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1330 m²Prodej stavebního pozemku 1330 m²
Prodej stavebního pozemku 1330 m²
Prodej stavebního pozemku 1330 m²

Prodej stavebního pozemku 1330 m²

Dolní Žandov, okres Cheb

1 099 900 Kč

827 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Kraslice, okres Sokolov

2 199 000 Kč

2 199 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 792 m²Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²

Prodej stavebního pozemku 792 m²

Třebeň, okres Cheb

2 400 000 Kč

3 030 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej stavebního pozemku 1484 m²Prodej stavebního pozemku 1484 m²
Prodej stavebního pozemku 1484 m²
Prodej stavebního pozemku 1484 m²

Prodej stavebního pozemku 1484 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

1 484 000 Kč

1 000 000 Kč

674 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 1091 m²Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Podhradí, okres Cheb

1 097 500 Kč

1 006 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Podhradí, okres Cheb

1 028 500 Kč

1 022 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1513 m²Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Stanovice, okres Karlovy Vary

2 050 000 Kč

1 355 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 940 m²Prodej stavebního pozemku 940 m²
Prodej stavebního pozemku 940 m²
Prodej stavebního pozemku 940 m²

Prodej stavebního pozemku 940 m²

Kolová, okres Karlovy Vary

2 256 000 Kč

2 400 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1112 m²Prodej stavebního pozemku 1112 m²
Prodej stavebního pozemku 1112 m²
Prodej stavebního pozemku 1112 m²

Prodej stavebního pozemku 1112 m²

Chodov, okres Karlovy Vary

1 100 880 Kč

990 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 111 stavebních pozemků