Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Karlovarský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

14 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²

Kraslice, okres Sokolov

2 490 000 Kč

2 150 000 Kč

33 077 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 31 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²

Cheb, okres Cheb

1 899 900 Kč

1 799 900 Kč

49 997 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Mezirolí ev. č. 12, Nová Role

1 990 000 Kč

46 279 Kč/m2

Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²

Prodej chaty 27 m², pozemek 362 m²

Nová Role, okres Karlovy Vary

1 490 000 Kč

1 150 000 Kč

42 593 Kč/m2

Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²

Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²

Karlovy Vary, okres Karlovy Vary

1 300 000 Kč

1 200 000 Kč

52 174 Kč/m2

Prodej chaty 64 m²Prodej chaty 64 m²
Prodej chaty 64 m²
Prodej chaty 64 m²

Prodej chaty 64 m²

Bochov, Karlovy Vary

1 899 000 Kč

29 672 Kč/m2

Prodej chaty 80 m²Prodej chaty 80 m²
Prodej chaty 80 m²
Prodej chaty 80 m²

Prodej chaty 80 m²

Kyselka, Karlovy Vary

2 750 000 Kč

34 375 Kč/m2

Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²

Bor 95, Sadov

2 490 000 Kč

56 591 Kč/m2

Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

1 990 000 Kč

48 537 Kč/m2

Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²

Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²

Teplá, okres Cheb

2 633 000 Kč

17 791 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 31 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.