Kontakt

Domy na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

266 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 172 m²Prodej domu 172 m²
Prodej domu 172 m²
Prodej domu 172 m²

Prodej domu 172 m²

Krátká, Nejdek

2 500 000 Kč

14 535 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 112 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²

Lubník

2 300 000 Kč

1 795 000 Kč

10 559 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov

2 900 000 Kč

29 000 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Topolná, okres Uherské Hradiště

1 850 000 Kč

1 195 000 Kč

7 422 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 613 m²

Veselíčko 37, Veselíčko

2 990 000 Kč

2 750 000 Kč

36 184 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Levín, Levín

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

16 571 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 348 m²

Dlouhá Loučka - Křivá

3 190 000 Kč

2 900 000 Kč

19 333 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²

Sluneční 775, Šluknov

2 790 000 Kč

1 899 000 Kč

15 825 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²

Kněždub, okres Hodonín

1 950 000 Kč

23 780 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²

Zauličí, Štramberk

2 990 000 Kč

2 199 000 Kč

18 325 Kč/m2

1...24252627

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 112 domů