Kontakt

Domy na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

266 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 627 m²

Široký Brod 85, Mikulovice

2 990 000 Kč

1 999 000 Kč

7 688 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 112 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 603 m²

Heřmanice 85, Žandov

3 250 000 Kč

2 250 000 Kč

7 759 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Dačice, okres Jindřichův Hradec

2 950 000 Kč

52 679 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Nerudova, Moravské Budějovice

2 969 400 Kč

2 650 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 1187 m²

Buškovice, Podbořany

2 790 000 Kč

2 590 000 Kč

13 925 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 796 m²

Kuří 42, Benešov nad Černou

3 350 000 Kč

2 999 000 Kč

11 107 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Městečko Trnávka 230, Městečko Trnávka

1 890 000 Kč

1 290 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²

Mysletínská 178, Ledenice

2 890 000 Kč

2 199 000 Kč

19 634 Kč/m2

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Krtská, Jesenice

2 750 000 Kč

45 082 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²

Úvalno, okres Bruntál

1 390 000 Kč

7 722 Kč/m2

1...678...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 112 domů