Kontakt

Domy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

635 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 237 m²

Třebovle 25, Třebovle

4 899 000 Kč

4 398 000 Kč

51 741 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 841 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²

Lažany, okres Liberec

4 200 000 Kč

3 690 000 Kč

52 714 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 956 m²

Na Dražkách 125, Strunkovice nad Blanicí

3 050 000 Kč

29 327 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 297 m²

Kralice nad Oslavou, okres Třebíč

1 855 000 Kč

1 790 000 Kč

16 273 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Sedlec 238, Sedlec

5 249 000 Kč

4 990 000 Kč

49 900 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²

Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²

Holasovice, okres Opava

4 990 000 Kč

12 171 Kč/m2

Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²

Nový Vojířov 10, Nová Bystřice

4 750 000 Kč

3 990 000 Kč

38 738 Kč/m2

Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Nemyslovice 1, Nemyslovice

2 490 000 Kč

1 900 000 Kč

42 222 Kč/m2

Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²

Bernartice 176, Bernartice

2 990 000 Kč

13 653 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²

Rybníček 432, Újezd

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

15 483 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
1...434445...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 841 domů