Kontakt

Domy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

631 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²

Smetanova 363, Police nad Metují - Velká Ledhuje

4 200 000 Kč

21 320 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 819 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 994 m²

Panoší Újezd, okres Rakovník

3 750 000 Kč

3 350 000 Kč

18 108 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Podolí 17, Radomyšl

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 311 m²

Čeradice 36, Čeradice

4 800 000 Kč

4 400 000 Kč

24 176 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 663 m²

Libědice 86, Libědice

4 950 000 Kč

3 950 000 Kč

45 930 Kč/m2

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Svojšín 16, Svojšín

2 255 000 Kč

1 850 000 Kč

7 198 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²

Pavlov, okres Jihlava

5 199 000 Kč

4 990 000 Kč

45 364 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²

Vít. Nováka 412, Kamenice nad Lipou

4 290 000 Kč

30 643 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 630 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 579 000 Kč

7 895 Kč/m2

Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²

Prodej domu 359 m², pozemek 885 m²

Na Kolonii, Rumburk

3 550 000 Kč

9 889 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
1...515253...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 819 domů