Kontakt

Domy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

631 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²

Benešov u Semil 217, Benešov u Semil

4 499 000 Kč

4 200 000 Kč

19 091 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 817 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²

Na Zadky, Horní Těrlicko, Těrlicko

3 790 000 Kč

3 690 000 Kč

25 448 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 268 m²

Lubenecká 83, Chyše

3 300 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1219 m²

Podolí, okres Uherské Hradiště

4 490 000 Kč

32 071 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 2387 m²

Maleč - Předboř, okres Havlíčkův Brod

3 500 000 Kč

3 350 000 Kč

20 679 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 104 m²

Hruška 85, Hruška

2 090 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

13, Ivanovice na Hané

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

32 071 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²

Myslibořice 155, Myslibořice

3 190 000 Kč

2 900 000 Kč

44 615 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²

Dolní Podluží 59, Dolní Podluží

2 499 000 Kč

13 883 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Masarykova 82, Tlumačov

5 990 000 Kč

4 200 000 Kč

23 333 Kč/m2

1...525354...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 817 domů