Kontakt

Domy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

630 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²

Dolní Slověnice 11, Lišov

4 200 000 Kč

3 690 000 Kč

46 125 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 803 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Na Bochetě, Mořkov

1 790 000 Kč

11 623 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 427 m²

Dolní Vilémovice 44, Dolní Vilémovice

4 000 000 Kč

3 980 000 Kč

32 623 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2132 m²

Poniklá 16, Poniklá

2 890 000 Kč

2 098 000 Kč

10 490 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Unerázka 11, Bezděčí u Trnávky

1 710 000 Kč

1 525 000 Kč

12 008 Kč/m2

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Svébohov 19, Svébohov

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

34 783 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 440 m²

U Zastávky 260, Uherský Brod - Havřice

4 650 000 Kč

27 353 Kč/m2

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Vlčí jáma 367, Zbiroh

5 890 000 Kč

4 490 000 Kč

34 806 Kč/m2

Prodej domu 152 m²Prodej domu 152 m²
Prodej domu 152 m²
Prodej domu 152 m²

Prodej domu 152 m²

Vávrova, Lomnice nad Popelkou

2 500 000 Kč

16 447 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Sazovice 153, Sazovice

5 190 000 Kč

3 550 000 Kč

22 188 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1...535455...63

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 803 domů