Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

377 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²

Proseč-Obořiště 21, Nová Cerekev

4 490 000 Kč

3 990 000 Kč

32 975 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 742 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²

Dobronice 65, Tavíkovice

4 100 000 Kč

3 600 000 Kč

25 175 Kč/m2

Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²

Moravská Chrastová 67, Brněnec

3 590 000 Kč

3 390 000 Kč

38 090 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²

Pavlišov 44, Náchod

4 250 000 Kč

3 900 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Lomená, Zlín

4 690 000 Kč

4 190 000 Kč

71 017 Kč/m2

Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²

Kyjovská, Dolní Bojanovice

4 490 000 Kč

3 990 000 Kč

70 000 Kč/m2

Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²

Damíč 18, Soběšice

4 090 000 Kč

3 990 000 Kč

24 036 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²

Měcholupy 169, Měcholupy

4 900 000 Kč

4 650 000 Kč

59 615 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Skryje 106, Skryje

4 900 000 Kč

4 550 000 Kč

30 333 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²

Lukavec, okres Pelhřimov

3 950 000 Kč

3 090 000 Kč

15 846 Kč/m2

1...131415...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 742 domů