Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

376 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Malé náměstí 73, Jistebnice

3 620 000 Kč

3 500 000 Kč

19 663 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 745 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²

Krhov, okres Třebíč

4 300 000 Kč

45 263 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Vlašimská 121, Zruč nad Sázavou

4 470 000 Kč

4 199 000 Kč

35 286 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²

Hevlín 64, Hevlín

4 975 000 Kč

4 390 000 Kč

44 343 Kč/m2

Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²

Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²

Hevlín 64, Hevlín

4 550 000 Kč

4 150 000 Kč

36 726 Kč/m2

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Petra Voka 163/6, Soběslav I

7 480 000 Kč

4 500 000 Kč

11 084 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²

Volduchy, okres Rokycany

5 600 000 Kč

4 900 000 Kč

39 516 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²

Bezručova, Rýmařov

3 900 000 Kč

3 700 000 Kč

21 143 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²
Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²
Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²

Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²

Meziříčská 78, Křižanov

3 420 000 Kč

3 099 000 Kč

12 396 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 280 m²

Krátká 191, Velká Hleďsebe

4 250 000 Kč

4 000 000 Kč

32 787 Kč/m2

1...141516...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 745 domů