Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

374 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²

Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč

3 790 000 Kč

68 909 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 753 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²

Smetanova 505, Městec Králové

4 250 000 Kč

40 476 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²
Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²

Prodej zemědělské usedlosti 74 m², pozemek 3938 m²

Čepřovice 6, Čepřovice

4 390 000 Kč

59 324 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²

Černov 19, Černov

3 890 000 Kč

40 947 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Vadkovice ev. č. 41, Chbany

4 697 000 Kč

31 313 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²

Havlíčkova Borová, okres Havlíčkův Brod

3 400 000 Kč

34 000 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Lesní 435, Horní Jelení

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 1608 m²

Kryry, okres Louny

4 490 000 Kč

27 378 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²

Semošice 18, Horšovský Týn

4 250 000 Kč

28 333 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²

Slup - Oleksovičky, okres Znojmo

3 290 000 Kč

40 122 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
1...181920...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 753 domů