Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

375 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 71 m²Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²

Prodej domu 71 m²

Veselská, Týn nad Vltavou

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

49 296 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 753 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 510 m²

Smetanova 435, Chrudim IV

4 890 000 Kč

3 990 000 Kč

27 902 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Barákova 506/8, Lovosice

5 077 000 Kč

4 997 000 Kč

38 438 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²

Ortvínovice, Zvíkov

3 500 000 Kč

38 043 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²

Otročiněves

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Bohuslavice 203, Bohuslavice

4 600 000 Kč

19 247 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²

Újezd, okres Olomouc

3 200 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²

Bohutín, okres Příbram

4 190 000 Kč

44 574 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Olbramov 59, Horní Stropnice

4 900 000 Kč

33 108 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²

Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²

Podivice 89, Podivice

3 954 000 Kč

101 385 Kč/m2

1...171819...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 753 domů