Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

376 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²

Šanov, okres Znojmo

3 310 000 Kč

36 778 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 754 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 1002 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

3 999 000 Kč

32 250 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 265 m²

Bělá u Jevíčka 43, Bělá u Jevíčka

3 995 000 Kč

25 942 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²

Odry, okres Nový Jičín

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

3 490 000 Kč

14 542 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 843 m²

Městečko Trnávka, okres Svitavy

3 999 000 Kč

26 660 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1634 m²

Nová Ves 57, Nová Ves

3 700 000 Kč

20 556 Kč/m2

Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²

Vřesovice 113, Vřesovice

3 500 000 Kč

36 082 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Paskovská 89/256, Ostrava - Hrabová

4 454 100 Kč

3 990 000 Kč

41 563 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Březí, Žinkovy

3 492 000 Kč

47 836 Kč/m2

1...212223...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 754 domů