Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

376 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Domašov 93, Bělá pod Pradědem

3 690 000 Kč

14 192 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 754 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²

Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²

Mariánské náměstí 75, Černovice

4 200 000 Kč

21 429 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Nádražní, Okříšky

4 300 000 Kč

28 667 Kč/m2

Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²

Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²

Hodonínská, Prušánky

4 990 000 Kč

4 750 000 Kč

190 000 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²

Svobodova 422/21, Karlovy Vary - Stará Role

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

41 196 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²

Míčov 63, Míčov-Sušice

4 300 000 Kč

30 935 Kč/m2

Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²

Kněžice - Víska, okres Jihlava

3 700 000 Kč

54 412 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²
Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²
Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²

Prodej zemědělské usedlosti 860 m², pozemek 1745 m²

Loza 46, Loza

3 090 000 Kč

3 593 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²

Bačice, okres Třebíč

3 490 000 Kč

26 241 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²

Počátky, okres Pelhřimov

3 590 000 Kč

42 235 Kč/m2

1...222324...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 754 domů