Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

376 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Rozvadov ev. č. 4, Rozvadov

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 754 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²

Stará Ulička, Kyšice, Kyšice

5 250 000 Kč

4 990 000 Kč

60 854 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²

Želízy 29, Želízy

3 450 000 Kč

25 746 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Lípová 235, Hlohovec

4 500 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Sadová, Jaroslavice

4 990 000 Kč

47 981 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

28, Vrbno nad Lesy

4 450 000 Kč

31 786 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Dražovice 137, Dražovice

4 100 000 Kč

3 499 999 Kč

25 735 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

3 999 999 Kč

29 197 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²

Platěnice 27, Moravany

4 500 000 Kč

32 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 607 m²

Olešnice 240, Olešnice

3 190 000 Kč

43 108 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...232425...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 754 domů