Kontakt

Domy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

377 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Nová Ves nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

4 100 000 Kč

3 800 000 Kč

38 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 742 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 179 m²Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²

Prodej domu 179 m²

41, Poličná

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

21 732 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Otvovice, okres Kladno

6 900 000 Kč

4 990 000 Kč

71 286 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Skůry 29, Hobšovice

4 700 000 Kč

38 843 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²

Havlíčkovo náměstí, Jemnice

3 300 000 Kč

15 000 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

229, Nová Lhota

3 210 000 Kč

29 182 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²

Rataje, Rataje

3 800 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²

Vlkov 64, Vlkov

4 500 000 Kč

55 556 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

3 200 000 Kč

28 571 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²

Kobylá nad Vidnavkou 155, Kobylá nad Vidnavkou

3 790 000 Kč

20 939 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
1...456...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 742 domů