Domy na prodej

2 194 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Mikulov, okres Břeclav

8 650 000 Kč

7 850 000 Kč

218 056 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 460 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Klučenice 35, Klučenice

7 200 000 Kč

37 895 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: Hrubeš & Partners
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: Hrubeš & Partners

Populární

Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²

Kopaniny 171, Aš

9 900 000 Kč

39 600 Kč/m2

Populární

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 568 m²

Všechovice 177, Všechovice

2 790 000 Kč

15 081 Kč/m2

Populární

Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²

Na Hrádku, Neratovice - Byškovice

10 242 000 Kč

44 530 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Zahradní 563, Dobřany

4 499 000 Kč

3 500 000 Kč

35 000 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Vyhnánov 22, Včelákov

2 199 000 Kč

14 660 Kč/m2

Populární

Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 864 m²

Velká Kraš, okres Jeseník

2 790 000 Kč

50 727 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²

K Přehradě 105, Římov

6 990 000 Kč

52 164 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 95 m², pozemek 550 m²Prodej domu 95 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 550 m²

Újezd 37, Vodňany

5 290 000 Kč

55 684 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...101112...220

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 460 domů