Domy na prodej

2 215 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Skůry 29, Hobšovice

4 700 000 Kč

38 843 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 506 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Rohozná, okres Svitavy

1 321 000 Kč

1 180 000 Kč

18 154 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²

Dolní Libochová 9, Dolní Libochová

2 090 000 Kč

40 980 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²

Bohaté Málkovice, okres Vyškov

6 690 000 Kč

58 174 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²

Na Svěcence, Praha

17 950 000 Kč

249 306 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²

Tuřany 73, Tuřany

6 600 000 Kč

66 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 130 m², pozemek 517 m²Prodej domu 130 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 517 m²

U Vodojemu 512, Strmilov

11 000 000 Kč

84 615 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Horská, Jílové, Jílové

6 199 000 Kč

16 143 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 136 m², pozemek 708 m²Prodej domu 136 m², pozemek 708 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 708 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 708 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 708 m²

Bolevecká 105, Praha 15 - Horní Měcholupy

15 950 000 Kč

117 279 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 100 m²Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²

Prodej domu 100 m²

Vítězná, Trutnov

8 500 000 Kč

85 000 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
1...212223...222

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 506 domů