Domy na prodej

2 216 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²

Havlíčkovo náměstí, Jemnice

3 300 000 Kč

15 000 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 535 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 75 m², pozemek 115 m²Prodej domu 75 m², pozemek 115 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 115 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 115 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 115 m²

Husova 116, Jemnice

2 990 000 Kč

39 867 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

229, Nová Lhota

3 210 000 Kč

29 182 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Budějovická 118, Jesenice

34 990 000 Kč

102 912 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Prodej domu 447 m², pozemek 2601 m²Prodej domu 447 m², pozemek 2601 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 2601 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 2601 m²

Prodej domu 447 m², pozemek 2601 m²

Krakov 53, Krakov

Neveřejná cena

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 574 m²

Branická 903/155, Praha 4 - Braník

22 000 000 Kč

107 317 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²

Pavlíkov, okres Rakovník

9 990 000 Kč

70 851 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²

Kapradinová 549, Zlín - Mladcová

15 459 000 Kč

83 113 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Jaroslav 90, Jaroslav

8 450 000 Kč

48 563 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²

Rataje, Rataje

3 800 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
1...222324...222

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 535 domů