Domy na prodej

2 223 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 914 m²

Kapradinová 549, Zlín - Mladcová

15 459 000 Kč

83 113 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 541 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Jaroslav 90, Jaroslav

8 450 000 Kč

48 563 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1165 m²

Rataje, Rataje

3 800 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²

Gagarinova 1213, Přelouč

6 900 000 Kč

38 333 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²

Vlkov 64, Vlkov

4 500 000 Kč

55 556 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²

Provodov-Šonov, okres Náchod

Neveřejná cena

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²

Palackého 320, Sušice III

6 990 000 Kč

6 950 000 Kč

41 124 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 353 m², pozemek 743 m²Prodej domu 353 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 353 m², pozemek 743 m²
Prodej domu 353 m², pozemek 743 m²

Prodej domu 353 m², pozemek 743 m²

Plzeň - Bolevec, okres Plzeň-město

23 470 000 Kč

66 487 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²

Havlíčkův Brod - Poděbaby, okres Havlíčkův Brod

7 800 000 Kč

59 542 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²

Hrobičany 49, Sběř

8 500 000 Kč

42 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
1...232425...223

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 541 domů