Domy na prodej

2 223 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²

Zájezdec 22, Zájezdec

2 490 000 Kč

23 714 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 566 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 611 m²

Velké Němčice, okres Břeclav

Neveřejná cena

Populární

Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²

Skuhrov 28, Česká Třebová

5 990 000 Kč

29 801 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Populární

Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²

Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou

7 290 000 Kč

62 308 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²

Březový vrch 884, Liberec XV-Starý Harcov

11 400 000 Kč

85 714 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Populární

Prodej domu 252 m², pozemek 552 m²Prodej domu 252 m², pozemek 552 m²
Prodej domu 252 m², pozemek 552 m²
Prodej domu 252 m², pozemek 552 m²

Prodej domu 252 m², pozemek 552 m²

Bystročice, Bystročice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Populární

Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²

Rosice 175, Rosice

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

27 778 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej domu 207 m², pozemek 462 m²Prodej domu 207 m², pozemek 462 m²
Prodej domu 207 m², pozemek 462 m²
Prodej domu 207 m², pozemek 462 m²

Prodej domu 207 m², pozemek 462 m²

Březnice 66, Březnice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Populární

Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²

V. Talicha 314, Obříství

9 800 000 Kč

94 231 Kč/m2

Populární

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Nebužely, okres Mělník

5 990 000 Kč

29 950 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
1...567...223

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 566 domů