Domy na prodej

2 223 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 183 m²

Hajní 1367, Praha 14 - Kyje

27 000 000 Kč

81 818 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 566 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²

Brozany 111, Staré Hradiště

6 850 000 Kč

6 690 000 Kč

55 289 Kč/m2

Realitní makléř: Věra Veliká
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY I.
Realitní makléř: Věra Veliká

Věra Veliká

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY I.

Populární

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Nová Ves 77, Kunčina

2 629 000 Kč

34 143 Kč/m2

Populární

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Třebovle, okres Kolín

3 495 000 Kč

3 200 000 Kč

62 745 Kč/m2

Populární

Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

2 000 000 Kč

1 790 000 Kč

24 861 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Populární

Prodej domu 172 m², pozemek 705 m²Prodej domu 172 m², pozemek 705 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 705 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 705 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 705 m²

Nad Údolím, Plzeň

Neveřejná cena

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²

Byňov 94, Nové Hrady

4 600 000 Kč

4 496 000 Kč

39 096 Kč/m2

Populární

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

U Koupaliště, Horní Jelení

3 499 000 Kč

49 986 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²

Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²

Dolní 152, Staré Hodějovice

9 999 000 Kč

33 554 Kč/m2

Populární

Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²

Prodej domu 212 m², pozemek 654 m²

Za kovárnou 375/18, Praha - Dolní Měcholupy

26 900 000 Kč

126 887 Kč/m2

1...678...223

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 566 domů