Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

30 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²

Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²

Holasovice, okres Opava

4 990 000 Kč

12 171 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 134 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²

Dětmarovice 22, Dětmarovice

4 950 000 Kč

8 250 Kč/m2

Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Požární, Bohumín

5 320 000 Kč

4 990 000 Kč

18 902 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²

Okružní, Kobeřice

3 400 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²

Na Zadky, Horní Těrlicko, Těrlicko

3 790 000 Kč

3 690 000 Kč

25 448 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²

Hošťálkovy 88, Hošťálkovy

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

88, Hošťálkovy

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej domu 67 m²Prodej domu 67 m²
Prodej domu 67 m²
Prodej domu 67 m²

Prodej domu 67 m²

Ve Finských 305, Petřvald

3 669 400 Kč

3 390 000 Kč

50 597 Kč/m2

Prodej projektu 84 m²Prodej projektu 84 m²
Prodej projektu 84 m²
Prodej projektu 84 m²

Prodej projektu 84 m²

Životická, Havířov

4 300 000 Kč

51 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej projektu 89 m²Prodej projektu 89 m²
Prodej projektu 89 m²
Prodej projektu 89 m²

Prodej projektu 89 m²

Suvorovova, Nový Jičín

4 200 000 Kč

47 191 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 134 domů