Domy na prodej v okresu České Budějovice

60 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 378 m²

Lipí, Lipí

8 990 000 Kč

6 790 000 Kč

63 458 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 216 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 155 m², pozemek 564 m²Prodej domu 155 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 564 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 564 m²

Zahorčice 31, Boršov nad Vltavou

Neveřejná cena

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 478 m²

Jana Patočky 444, Srubec

11 900 000 Kč

11 400 000 Kč

78 621 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Brašovská ulička 250, Týn nad Vltavou

6 999 000 Kč

47 612 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 240 m²

Mysletínská 178, Ledenice

2 890 000 Kč

2 199 000 Kč

19 634 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 319 m²

Mostecká, Týn nad Vltavou

4 500 000 Kč

28 125 Kč/m2

Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 351 m²

V Hliníku 171, Dolní Bukovsko

4 300 000 Kč

25 146 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 227 m²

Litvínovice 145, Litvínovice

12 990 000 Kč

72 167 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²

Mokré 90, Litvínovice

12 800 000 Kč

12 250 000 Kč

79 545 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²

Smrková 1114, Srubec

11 800 000 Kč

11 490 000 Kč

90 472 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 216 domů