Domy na prodej v okresu České Budějovice

60 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 449 m²

Ledenická 10, Srubec

11 550 000 Kč

11 400 000 Kč

103 636 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 216 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Ke Hřišti 696, Srubec

17 950 000 Kč

63 652 Kč/m2

Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²
Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²
Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²

Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²

Nové Hrady, okres České Budějovice

8 970 000 Kč

7 940 000 Kč

9 452 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 235 m²Prodej domu 70 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 235 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 235 m²

Cihelná 81, Týn nad Vltavou - Malá Strana

4 575 000 Kč

65 357 Kč/m2

Prodej domu 293 m², pozemek 3428 m²Prodej domu 293 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 3428 m²

Prodej domu 293 m², pozemek 3428 m²

Jeznice ev. č. 32, Hluboká nad Vltavou

Neveřejná cena

Prodej domu 71 m²Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²

Prodej domu 71 m²

Veselská, Týn nad Vltavou

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

49 296 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 341 m²

Ortvínovice, Zvíkov

3 500 000 Kč

38 043 Kč/m2

Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²

Svatý Jan nad Malší, okres České Budějovice

9 990 000 Kč

76 260 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Olbramov 59, Horní Stropnice

4 900 000 Kč

33 108 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Dobrá Voda u Českých Budějovic, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Pomezní

10 800 000 Kč

46 154 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 216 domů