Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Hodonín s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

24 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Hrnčířská, Vracov

4 190 000 Kč

46 556 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 63 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Vlkošská 838, Vracov

11 135 250 Kč

10 605 000 Kč

34 544 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Nenkovice, okres Hodonín

7 890 000 Kč

83 936 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Prodej vily 300 m², pozemek 714 m²

Slunečná, Bzenec

12 990 000 Kč

43 300 Kč/m2

Prodej domu 155 m²Prodej domu 155 m²
Prodej domu 155 m²
Prodej domu 155 m²

Prodej domu 155 m²

Veselá 70, Mutěnice

8 400 000 Kč

54 194 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 842 m²

Hovorany 37, Hovorany

5 142 000 Kč

59 791 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Žeravice 53, Žeravice

9 530 000 Kč

9 330 000 Kč

34 556 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Nenkovice 1, Nenkovice

7 890 000 Kč

83 936 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Vítězná 672/22, Rohatec

8 495 000 Kč

56 258 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Vítězná 672/22, Rohatec

8 995 000 Kč

8 495 000 Kč

56 258 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 63 domů