Domy na prodej v okresu Karviná

34 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

9 290 000 Kč

38 388 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 133 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Český Těšín, okres Karviná

7 499 000 Kč

46 869 Kč/m2

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

10 990 000 Kč

32 611 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Topolová 1492, Petřvald

7 600 000 Kč

6 800 000 Kč

37 778 Kč/m2

Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²

U Kasperčoka, Havířov

6 300 000 Kč

5 900 000 Kč

23 790 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²

Alšova, Karviná

5 690 000 Kč

5 390 000 Kč

34 114 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²

Jabloňová, Rychvald

Neveřejná cena

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Průjezdní 1236/14, Horní Suchá

4 875 000 Kč

4 495 000 Kč

25 686 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²

Český Těšín, okres Karviná

7 299 000 Kč

42 935 Kč/m2

Prodej domu 68 m²Prodej domu 68 m²
Prodej domu 68 m²
Prodej domu 68 m²

Prodej domu 68 m²

Jarní, Orlová

3 150 000 Kč

2 950 000 Kč

43 382 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 133 domů