Domy na prodej v okresu Karviná

34 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²

Albrechtice, okres Karviná

5 600 000 Kč

31 111 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 134 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 746 m²

Na Zadky, Těrlicko

6 690 000 Kč

60 818 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

6 350 000 Kč

27 137 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Vydmuchov, Karviná

5 900 000 Kč

5 750 000 Kč

32 303 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²

Dětmarovice 22, Dětmarovice

4 950 000 Kč

8 250 Kč/m2

Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Požární, Bohumín

5 320 000 Kč

4 990 000 Kč

18 902 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²

Svornosti, Město, Havířov

9 490 000 Kč

37 960 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 620 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

5 700 000 Kč

30 645 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²
Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²

Prodej domu 212 m², pozemek 768 m²

Ostravská, Orlová

6 200 000 Kč

29 245 Kč/m2

Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 1236 m²

Na Zadky, Horní Těrlicko, Těrlicko

3 790 000 Kč

3 690 000 Kč

25 448 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 134 domů