Domy na prodej v okresu Kutná Hora

26 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²

Opatovice I, okres Kutná Hora

3 350 000 Kč

18 611 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 129 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 247 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 247 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 247 m², pozemek 1300 m²

Rataje nad Sázavou ev. č. 86, Rataje nad Sázavou

Neveřejná cena

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Prodej domu 106 m²Prodej domu 106 m²
Prodej domu 106 m²
Prodej domu 106 m²

Prodej domu 106 m²

Švestková 762, Kutná Hora - Hlouška

9 175 000 Kč

8 500 000 Kč

80 189 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Nazaret, Čáslav

9 900 000 Kč

31 230 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 274 m²

Nábřežní 84, Zruč nad Sázavou

3 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Horka II, okres Kutná Hora

6 125 000 Kč

45 037 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Útěchvosty 13, Podveky

6 490 000 Kč

45 069 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1241 m²

Ostašov 6, Staňkovice

17 000 000 Kč

113 333 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 129 domů