Domy na prodej v okresu Kutná Hora

24 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²

Adamov 83, Adamov

10 899 000 Kč

111 214 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 126 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Vlkaneč - Přibyslavice, okres Kutná Hora

3 360 000 Kč

3 000 000 Kč

20 134 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Vlašimská 121, Zruč nad Sázavou

4 470 000 Kč

4 199 000 Kč

35 286 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Okřesaneč 22, Okřesaneč

4 249 000 Kč

3 495 000 Kč

33 286 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Adamov, Adamov

11 900 000 Kč

10 899 000 Kč

67 278 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²

Zruč nad Sázavou, okres Kutná Hora

13 760 000 Kč

76 444 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²

Opatovice I, okres Kutná Hora

3 350 000 Kč

18 611 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Horka II, okres Kutná Hora

6 125 000 Kč

45 037 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²

V Chalupách 160, Žleby

6 350 000 Kč

46 691 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 790 000 Kč

39 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 126 domů