Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Mělník s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

42 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1389 m²

Hlavní, Úžice

12 500 000 Kč

11 850 000 Kč

79 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 159 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Velký Újezd 41, Chorušice

7 740 000 Kč

6 390 000 Kč

31 950 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²

Býkev 50, Býkev

9 390 000 Kč

67 071 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1653 m²

Révová 2222/3, Mělník

12 300 000 Kč

91 111 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Zahájí, Chorušice

5 890 000 Kč

19 633 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²

Kly - Lom, okres Mělník

10 490 000 Kč

52 980 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²

V Pískách, Neratovice

11 990 000 Kč

11 590 000 Kč

48 292 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2125 m²

Hostín u Vojkovic, okres Mělník

14 500 000 Kč

11 800 000 Kč

59 000 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Mělnická 106, Mělnické Vtelno

16 900 000 Kč

15 900 000 Kč

71 946 Kč/m2

Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²

Partyzánská 156, Velký Borek

9 000 000 Kč

42 056 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 159 domů